Kariéra

J&K Prosports Financial je start-up v oblasti sportu a investic. Operujeme na českém trhu a sport je naše srdeční záležitost.

Naše společnost poskytuje finanční služby v oblasti bankovnictví, investic, úvěrů a pojištění pro fyzické a právnické osoby ve sportovním prostředí. Našimi zákazníky jsou sportovní kluby, agenti, manažeři a profesionální sportovci a další subjekty ve světě sportu.

Jaké pozice obsazujeme?

BUSINESS CONSULTANT

Láká vás práce s klienty v oblasti sportu? Jste komunikativní a inventivní typ osobnosti, s ochotou nést odpovědnost za výsledky své práce? Porozhlížíte se po práci s možností nadstandardních výdělků a možností řídit si sám čas? Více informací o pozici naleznete zde!

BUSINESS CONSULTANT

BUSINESS MANAGER

Jste manažersky smýšlející osobnost se strategickým myšlením? Máte ambici vést tým a pomáhat svým kolegům a celé firmě dosahovat vytyčených cílů? Chcete se podílet na expanzi start-upu a získat zajímavé finanční ohodnocení odvislé mimo jiné od výsledků vašeho týmu? Více informací o pozici naleznete zde!

BUSINESS MANAGER

FRANŠÍZA

Máte chuť opustit stereotyp a spojit se s rychle rostoucí konzultační firmou v prostředí poradenského businessu ve světě sportu? Láká vás možnost mít vlastní byznys, nadstandardní příjmy a podíl na zisku celého podniku? Více informací o příležitosti naleznete zde!

FRANŠÍZA
Zaujala vás některá pozice?
Ozvěte se nám, rádi se s Vámi seznámíme.